NOWOŚĆ!!! Stolarka zewnętrzna renomowanych firm

tel. 61 438 90 95, 791 003 306 aldona.cicha@budex-września.com.plOkna PCVOkna OKNOPLAST charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, innowacyjne rozwiązania w zakresie funkcjonalności oraz bezpieczeństwa. Ich niepodważalnym atutem są wysokie wskaźniki energooszczędności oraz niepowtarzalne rozwiązania designerskie. W ofercie OKNOPLAST znalazły się produktu o zróżnicowanych kształtach profili i rozwiązaniach kolorystycznych, w tym drewnopodobnych. Uzupełnieniem jest szeroka gama dodatków okiennych oraz rolety zewnętrzne, zapewniające optymalną ochronę przeciwsłoneczną oraz redukcję hałasu. Okna OKNOPLAST wyróżniają się wyglądem i najwyższym stopniem estetyki.Okna drewnianeFirma POZBUD jest jednym z największych i najstarszych producentów okien i drzwi drewnianych w Polsce. Produkty cechuje wysoka jakość, osiągana dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn, selekcjonowanych surowców oraz współpracy z najlepszymi producentami okuć, lakierów i szyb. Wyroby POZBUD cieszą się rosnącym zainteresowaniem, a potwierdzeniem ich zalet jest rosnąca liczba zadowolonych użytkowników oraz certyfikat ISO 9001.


Okna dachowe
VELUX od ponad 75 lat dostarcza produkty najlepszej jakości, to światowy lider w produkcji okien dachowych oraz dostosowanego do nich wyposażenia. VELUX – duńskie przedsiębiorstwo  specjalizujące się w produkcji okien do poddaszy, świetlików, kolektorów słonecznych, a także rolet i żaluzji. VELUX prowadzi działalność w Polsce od 1990 roku.  VELUX posiada cztery zakłady produkcyjne w: Gnieźnie (dwie fabryki), Namysłowie oraz w Wędkowach koło Tczewa. W 2016 wszystkie polskie zakłady produkcyjne, jako pierwsze w branży stolarki, otrzymały certyfikat ISO 50001.System VELUX obejmuje okna dachowe dwu- i trzy- szybowe , drewniane oraz drewniano-poliuretanowe , kołnierze uszczelniające, oraz wyroby uzupełniające (akcesoria dekoracyjne, przeciwsłoneczne rolety, markizy, żaluzje i rolety zewnętrzne). Do gamy wyrobów wchodzi także sterowanie elektryczne VELUX INTEGRA, to grupa produktów, do której należą zasilane elektrycznie i solarnie okna dachowe, rolety dekoracyjne i zewnętrzne oraz akcesoria, dzięki którym użytkowanie okien VELUX jest znacznie łatwiejsze i wygodniejsze.Rolety PORTOS to wielkopolski producent wysokiej jakości rolet okiennych – powstał na początku lat 90-tych w Kaliszu jako firma prywatna Renaty i Tomasza Szukalskich.Od początku swego istnienia zajmuje się produkcją i sprzedażą rolet zewnętrznych. Intensywny i dynamiczny rozwój firmy PORTOS oraz duże nakłady inwestycyjne pozwoliły stać się jednym z wiodących polskich producentów rolet.
Rolety zewnętrzne i rolety nadstawne firmy Portos stanowią doskonałą osłonę przeciwsłoneczną i przeciwwłamaniową. Warto zauważyć, że ich funkcjonalność pozwala wyjść im na prowadzenie na rynku osłon okiennych.Nasza oferta zawiera zarówno rolety zewnętrzne aluminiowe, jak i rolety PCV, które można montować zarówno na elewacji w budynku już istniejącym, jak i w czasie montażu okna, jako część systemu okiennego w budynkach dopiero powstających (rolety nadstawne).Roletę zewnętrzną montuje się na elewacji budynku. Składa się z połączonych ze sobą listew (lameli) tworzących pancerz. Jest on zamontowany w skrzynce, z której boków wchodzą prowadnice ograniczające ruch pancerza. Mocuje się je na oknie lub drzwiach.Firma oferuje szeroką gamę profili pancerza od 39 do 77 mm w różnych kolorach zależnych od Państwa wyboru. Oprócz tradycyjnych ręcznych napędów proponujemy najlepsze napędy elektryczne w branży. Odpowiednio dobrany system sterowania pozwoli na łatwą i komfortową obsługę rolet.Bramy garażowe i ogrodzeniaFirma WIŚNIOWSKI działa w branży budowlanej od ponad 20 lat. Centrum technologiczno-produkcyjne firmy zapewnia jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów z najwyższej półki jakościowej, ale w przystępnej cenie. Potwierdzeniem jakości produktów są certyfikaty zgodności z aprobatami technicznymi oraz atesty zgodne z normami europejskimi potwierdzone certyfikatem CE.Drzwi zewnętrzneDrzwi zewnętrzne, są kolejnym, jeśli nie najbardziej, wyeksponowanym elementem naszego budynku. Element ten służyć ma Państwu przez długie lata, dlatego wybrane przez Was drzwi powinny spełniać trzy podstawowe wymagania. Muszą być estetyczne, trwałe i funkcjonalne.
Firma WIKĘD oferuje Państwu Drzwi Zewnętrzne w 6 podstawowych liniach. W  stalowych drzwiach Wikęd znajdują się skrzydła drzwiowe wypełnione pianką poliuretanową w zależności od wyboru wersji, ciepłe ościeżnice, automatyczne ryglowanie, kilka bolców antywyważeniowych, zaczepy z regulowanym dociskiem, automatyczne zasuwnice, nasadki ozdobne na zawiasy oraz specjalne uszczelnienia, likwidujące ewentualne przedmuchy w części progowej. Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie, w kolorach Palety RAL. Dzięki tak bogatej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby Wasz budynek nabrał szyku i elegancji nie rezygnując z trwałości i funkcjonalności.Panele podłogoweFirma EGGER powstała w roku 1961 w Tyrolu, w Austrii, wtedy drewno stało się najważniejszym surowcem dla przedsiębiorstwa. Tworzenie przyjaznych wnętrz i zdrowej przestrzeni życiowej odgrywa ważną rolę w dalszym rozwoju produktów oferowanych przez EGGER. Pokrycia podłogowe EGGER przekonują wysoką jakością wykonania i pięknym wzornictwem. Zatrudniając ponad 8000 pracowników w 17 zakładach W Europie są wiodącą, europejską marką drewnopochodnych pokryć podłogowych.Marka oferuje wyroby laminowane – są łatwe w pielęgnacji i wyjątkowo odporne na wilgoć, serię produktów Cork+ o charakterze wybitnie ekologicznym, a także linię Desing+ Flooring o szczególnej wytrzymałości na intensywne natężenie ruchu oraz wyjątkowo nowoczesnej konstrukcji.Panele EGGER to dobra propozycja do każdego niemal wnętrza.Odznaczają się elegancją i stylowym wyglądem, a przy tym mają wszechstronne zastosowanie i są odporne na różnego rodzaju uszkodzenia.
Proponujemy panele EGGER, które mogą z powodzeniem znaleźć się zarówno w kuchni, jadalni, sypialni, salonie, czy pokoju gościnnym. Różnorodność parametrów technicznych oraz dostępnych wzorów pozwala na dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Panele podłogowePodłogi laminowane Kronopol to propozycja na eleganckie i trwałe pokrycia podłogowe. Wyjątkowa jakość produktu, dopracowanie cech użytkowych paneli i bogactwo wzorów to efekt pracy międzynarodowego zespołu specjalistów. Wieloletnie doświadczenie tego producenta – a zarazem jakość jego paneli potwierdzona latami udanego użytkowania – powodują, że Krono uchodzą za doskonały wybór zarówno do mieszkań i domów jak i biur.  Podłogi marki Kronopol to nowoczesny materiał drewnopochodny będący alternatywą dla tradycyjnych pokryć podłogowych. Oferowane są w kilku kolekcjach różniących się między sobą kolorystyką, strukturą powierzchni, grubością płyty bazowej, czy klasą ścieralności. Te cechy decydują o możliwości zastosowania paneli w zależności od funkcji pomieszczenia, natężenia ruchu, czy obciążeń.

Drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, rolety, parapetyW ofercie firmy Budex, oprócz drzwi wewnętrznych znanych firm PORTA , DRE, POL-SKONE, VERTE, VASCO, znajdują się drzwi zewnętrzne, rolety, parapety wewnętrzne i zewnętrzne oraz moskitiery różnych firm.We wszystkich grupach asortymentowych zapewniamy:- fachowe doradztwo,- szybkie wyceny,- dostawę i pomiary gratis- montaż przez autoryzowaną grupę specjalistów.

Zapraszamy!