Od 1 stycznia 2014 roku umożliwiamy naszym klientom skorzystanie z dofinansowania w ramach programu Mieszkanie dla Młodych!

Kładziemy szczególny nacisk na politykę informacyjną i jasne zasady współpracy z klientami. Stąd dla wszystkich zainteresowanych Osiedle Brylantowym przygotowaliśmy krótki Przewodnik Klienta:

  • Krok 1

    Klient zainteresowany zakupem domu otrzymuje wzór umowy rezerwacyjnej, wzór umowy deweloperskiej, rzuty parteru i piętra, rysunek poglądowy z lokalizacją działki pod budynkiem oraz prospekt informacyjny.

  • Krok 2

    Podpisanie umowy rezerwacyjnej, która zobowiązuje strony do zawarcia umowy ostatecznej. Przy podpisaniu umowy rezerwacyjnej, klient wpłaca 2 tys. zł (na potwierdzenie wpłaty otrzymuje fakturę), które przepadają w przypadku rezygnacji z zakupu domu. W przypadku dokonania zakupu, rozliczenie następuje podczas wpłaty ostatniej transzy, która jest pomniejszana o 2 tys. zł.

  • Krok 3

    Po ok. 30 dniach (ten czas najczęściej wykorzystywany jest na załatwienie formalności kredytowych) następuje podpisanie umowy deweloperskiej w obecności notariusza. Kupujący otrzymuje harmonogram wpłat. Ma również możliwość wejścia na plac budowy oraz dokonywania zmian (po wcześniejszym uzgodnieniu) w usytuowaniu ścian działowych mieszkania.

Wpłaty poszczególnych transzy następują są za pośrednictwem rachunku powierniczego.  Jest to rachunek prowadzony przez bank w celu rozliczeń pomiędzy deweloperem a kupującym. Firma Budex jest jednym z pierwszych deweloperów działających na wrzesińskim rynku, który posiada rachunek powierniczy do rozliczeń z klientami.

Wszelkie informacje związane z Osiedlam Brylantowym można uzyskać pod nr tel. 796 995 796 lub e-mailem budex.mieszkania@wp.pl